IMG_4079.JPG
 

Tworzymy zgraną drużynę, która tworzy produkty dla Ciebie. Dzielimy się z Wami naszą pasją bo wierzymy, że człowiek jest tym, co zje, a nasze dania i produkty są tego odzwierciedleniem.

 

DELIKATESY

ORYGINALNE RECEPTURY NASZYCH SZEFÓW KUCHNI

Nasze delikatesy to coś więcej niż zwykłe produkty. Inspirowane tradycyjnymi przepisami, receptury w interpretacji naszych szefów kuchni są produkowane ręcznie przez nasz utalentowany Team Sztuczki. Znajdziecie tu pyszne smarowidła na chleb, codzienne wypieki, kultowe "paczki sztuczek", masła, dżemy i bigosy.

IMG_9441.jpg
 

DANIA NA WYNOS

DOWÓZ I ODBIÓR OSOBISTY

Stworzyliśmy prostą i smaczną kartę dań na wynos. Zmienia się cyklicznie. Całość zapakowana w przyjazne środowisku opakowania.

IMG_6589.jpg
 

KATERING

NOWA JAKOŚĆ

Sztuczka już od wielu lat  z sukcesem dla Naszego klienta obsługuje zarówno te małe jak i największe wydarzenia. Znakomite jedzenie, profesjonalna obsługa, a wszystko to dostosowane do Twojego budżetu.

IMG_1890.jpg
IMG_5013.jpg
IMG_1878.jpg
IMG_9869.jpg
 

KARTA PODARUNKOWA

KARTA PODARUNKOWA I EKARTA ELEKTORNICZNA

Podaruj i podziel się tym co najlepsze. Szybko i wygodnie.

Sprawdź
91.jpg
 

PRIVATE DINING

SZTUKA, NA KTÓREJ SIĘ ZNAMY NAJLEPIEJ

Nasi Szefowie kuchni byli i są nagradzani w wielu prestiżowych wydarzeniach i rankingach. Nasz Team to zdolni kucharze, kelnerzy, sommelierzy. Przygotujemy najwyższej jakości posiłek czy to w naszych restauracjach (Gdynia i Sopot), Twojej firmie, domu, w plenerze, z gotowaniem "na żywo".

IMG_0894.JPG.jpg
 

SZTUCZKA.TV

ZAPRASZAMY NA KULINARNĄ PODRÓŻ PO SZTUCZCE

WKRÓTCE

IMG_9998bw.jpg
 

NAPISZ DO NAS

Masz pytania ? napisz do nas, a odpowiemy jak najszybciej możemy.

Generała Józefa Bema 6
81-759 Sopot

58 354 58 66

  • Instagram
  • Facebook

Dziękujemy za przesłanie!